לגדל סוקולנטים בהצלחה - הספר!

מון ניסיון נוסף.jpg
26.jpg
הרביה.PNG

הספר לגדל סוקולנטים עכשיו לקניה: לחצו כאן

איך הגעתי לכתוב ספר על גידול סוקולנטים? 

יש לי חלום לתמוך באנשים רבים להכניס טבע לביתם ולהנות, כפי שהוכח כבר במאות מחקרים, מההשפעה החיובית שיש לצמחים על הבריאות הנפשית והפיזית שלנו.

 

בשנים האחרונות אני מלמדת איך לגדל סוקולנטים ומלווה אנשים להכניס צמחי בית וטבע אל ביתם.  ובקרוב אני מוציאה ספר - מדריך מעשי לגידול סוקולנטים בהצלחה. הספר הראשון בעברית שנכתב בנושא והוא ייתן מענה לכל מי שמתחיל ורוצה לגדל סוקולנטים, לכל מי שרוצה לפתח אצבעות ירוקות ולהכניס טבע וצמחים הביתה.

הספר מזמין לצאת למסע אל תוך עולמם הקסום של הסוקולנטים וללמוד איך לגדלם בהצלחה, בקלות ובפשטות. מתוארים בו בבהירות כל מרכיבי הגידול החשובים: כיצד לבחור סוקולנטים במשתלה, באילו עציצים להשתמש, מהו מצע הגידול המושלם בשבילם, איך להשקותם בצורה נכונה, למקמם במקום הנכון, לזהות בעיות בגידול, להתמודד עם מזיקים, לדשן בצורה נכונה, איך להרבות סוקולנטים ועוד.

איך לגדל סוקולנטים בהצלחה הוא ספר מתנה אידאלי, הראשון מסוגו בארץ. הוא משובץ בתמונות מרהיבות של סוקולנטים המעניקות השראה לאוהבי האסתטיקה, היופי והעיצוב, לצד הנחיות מפורטות שילוו אתכם בכל שלב ושלב בתהליך הגידול של סוקולנטים.

 

אם גם אתם ואתן רוצים ורוצות להכניס טבע שופע לביתכם/ן ובכלל ליצור מהפכה ביחס שלכן לצמחים, ניתן להזמין ספר, לתמוך בפרויקט ולשתף חברים/ות שבענין.

לקניית הספר לחצו כאן 

בהירים.PNG
פרק על מיקום.PNG